Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

03.07.2015 Проінформованим має бути кожний


У рамках проведення  інформаційно-роз’яснювальної  роботи та прийому громадян виїзною робочою групою з питань надання соціальних послуг населенню спеціалісти Управління Пенсійного фонду України відвідали уже  13 сіл Бучацького району. Упродовж місяця заплановані прийоми ще у 25 селах.  

 

Представники управління Фонду в районі під час своїх зустрічей ознайомлюють присутніх з перспективами запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Також надають вичерпні відповіді щодо умов виходу на пенсію за віком, порядку подання документів для призначення пенсії та можливості здобуття необхідного страхового стажу шляхом участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на добровільних засадах.

 

Присутні мають змогу отримати інформації про розмір своїх пенсійних виплат, а також буклети з пенсійної тематики та реквізити, за якими можна звернутись до фахівців управління за телефоном «
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема