Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

25.06.2015 Реалізовуємо мету – наближення послуг до людей


Особливу увагу в Управлінні Пенсійного фонду України в Бучацькому районі приділяють якості роботи із зверненнями громадян, дбають про покращення обслуговування з питань пенсійного забезпечення  навіть у найвіддаленіших глибинках краю.

 

Протягом тижня спеціалісти Управління спільно із фахівцями управління соціального захисту населення та провели 7 виїзних прийомів громадян у рамках “мобільного соціального офісу”.

Побувала виїзна робоча група у селах Добреполе, Нові Петриківці, Старі Петликівці,  Зелена, Осівці, Бобулинці та Киданів.

 

 

Учасники зустрічі цікавилися законодавчими новаціями у призначенні та перерахунку пенсій, механізмом обчислення та призначення пенсій службовцям органів місцевого самоврядування, перерахунком пенсійних виплат з доданням стажу та нарахуванням пенсії матері дитини-інваліда. Порушувалися також питання індексації пенсій, припинення дії права виходу на пенсію в 55 років. Предстуавники Пенсійного наголошували на необхідності завчасного звернення майбутніх пенсіонерів до органів Фонду для проведення попередньої правової експертизи та належного оформлення документів, які потрібні для призначення пенсії.

Учасники зустрічі мали змогу отриамти різні соціальні послуги завдяки роботі спеціалістів. 

Присутні дякували членам “мобільного офісу” за надані консультації і роз’яснення та запросили приїжджати частіше.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема