Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№198 від 27.05.2015 року Про участь дітей-сиріт та дітей, батьки, яких загинули внаслідок проведення антитерористичної операції в обласному марафоні «З турботою про дитину»


                                                                

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____ _____________  20      року       м. Бучач             № 198

 
Про участь дітей-сиріт та  дітей,

батьки, яких загинули внаслідок проведення

антитерористичної операції в обласному

марафоні «З турботою про дитину»

 

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 „Про День захисту дітей”, на виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної  ради від 19 липня 2012 року № 195, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 20.05.2015 року № 292-од «Про проведення заходів до Дня захисту прав дітей», листа обласної державної адміністрації від 20.05.2015 року № 01-2211/32-22, з метою привернення уваги суспільства до проблем дотримання прав дитини та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей:

1. Службі у справах дітей:

1.1  Організувати 2 червня 2015 року поїздку  дітей-сиріт та  дітей, батьки яких загинули внаслідок проведення антитерористичної операції до м. Тернополя для у часті у заходах з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав дитини.

1.2. Підготувати списки дітей-сиріт та  дітей, батьки яких загинули внаслідок проведення анти терористичної операції, які будуть брати участь в даній поїздці.

               2. Виконувачу обов’язків завідувача сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації БОЙКО В.В. забезпечити супровід дітей медичним працівником.

3. Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей покласти на начальника відділу опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей БАНАХ Н.В.

               4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконувача обов’язків заступника  голови районної державної адміністрації  КОВАЛКА А.М.

                                                                                                          

 

Голова районної  державної

           адміністрації                                                                      В.Й. ФРЕЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема