Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

До мирного життя повертається Олег Подільчик із Возилова


До числа демобілізованих належить житель Возилова  Олег Іванович Подільчик.  Чоловіка  мобілізували  торік  20  квітня,  він  потрапив  до 1-ої  Володимир-Волинської  бригади.  Три  тижні  вояки  навчалися  на полігоні,  що  знаходиться  у  Рівному.  Практикувалися  у  стрільбі,  освоювали  техніку.  Потім  їх  перекинули  у  Чернівці,  де  вони  теж  вивчали  ази

військової підготовки. Після цього направили на Схід. Таким чином, Олег потрапив  у  Донецьку  область.  Після  боїв  під  Волновахою  бригаду  розформували і його перекинули у Миколаїв, до батальйону територіальної борони, потім потрапив у Чернівецький батальйон. Далі шлях пролягав через  Запоріжжя,  Херсон  та  Маріуполь,  де  чоловік  воював  у  складі  4-ї Львівської бригади. Разом із своїми побратимами допомагав прикордонникам охороняти межі нашої держави.

Розповідає,  коли  був  під  Донецьком,  то  часто  не  міг  зв’язатися  з рідними,  бо  з  протилежної  сторони  дуже  «глушили»  зв’язок.  Але  в останні дні служби таких проблем уже не було. У літній період їхній батальйон  жив  у  наметах,  а  на  зиму  капітан  домовився  з  керівником  бази відпочинку, де прожили холодну пору року.

Здивувало, що в Україні, а саме в Бердянську, до наших воїнів ставитися  не  дуже  приязно.  Місцеві  були  проросійських  поглядів  та  постійно наголошували воякам, що вони їм не потрібні. А ось  у Херсоні та інших містах їх сприймали дуже добре, постійно допомагали.  Привозили одяг, закрутки, давали безплатно хліб, постачали воду. Також солдатів постійно підтримували  волонтери,  вони  привезли  багато  одягу.  Додатковими  засобами,  касками,  бронежилетами  допомогли  бучацькі  та  чернівецькі волонтери.  Вони  також  подбали  про  здоров’я  солдатів  і  завезли  багато потрібних медикаментів. 

Олег  Подільчик  був  демобілізований  29  березня,  удома  був  вже  31-го. Все відбулося відповідно до наказу, тобто за десять днів до того, як завершився  рік  служби.  Отримав  невеличке  осколкове  поранення,  але  сьогодні вже почувається добре і на здоров’я не нарікає. Поки що працює над виробленням документів, адже у сільській раді пообіцяли виділити земельну ділянку під забудову чи город. Наприкінці розмови чоловік додав, що миру не буде, скоріше в Україні введуть військовий стан, ніж «братні сусіди»  підуть  на  угоди.    Домовитися  неможливо,  потрібно  боротися  за свою  землю.  Варто  не  забувати,  що  якщо  ми  зараз  поступимося,  то  будемо поступатися все життя,  аж поки нічого не залишиться від  України.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема