Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Фронтовик із Переволоки


Про  Віталія  Загородного  я  дізналася  в  редакції.  Ні  номера  телефону,  ні  імені  відомо не  було.  Знала  лише  прізвище  і  те,  що  він  із с.  Переволока.  Зателефонувала  в  сільську  раду  –  тепер  хоч  номер мобільного є. Із  того,  що  мені  розповіли,  Віталій  мав  перебувати  вдома  на  лікуванні. Телефоную.  Відповідають.  Вітаюся,  пояснюю  мету  дзвінка,  але  хлопець, напевно, не дуже балакучий, каже, що не потрібно про нього писати. Через кілька секунд вмовлянь дізнаюсь, що зараз він не вдома, де би мав бути, а в Новоград-Волинську Житомирської області. Нещодавно був на ротації 15 днів. Але відпустка закінчилась швидко і він знову змушений їхати на Схід.

Віталій  розповів,  що  його  військові  баталії  офіційно  тривають  з  15  листопада,  хоча  насправді  хлопець  воює  ще  з  вересня.  Куди  тільки  його  не  закидала доля за цей час: і у Сектор Д, і у Комиш-Зорю Запорізької області, і у Колядівку Луганської області (дислокація), і у Львівську область, і у Сектор  А Луганської області…

Повідомляє,  що  до  10  червня  має  бути  демобілізований.  Від  Віталія дізнаюся, що він отримав опіки I-II ступенів, -  обпечено 12% шкіри. Йому потрібна реабілітація. Через опіки не можна виходити на сонце. Якщо рани не  будуть  гоїтися  –  можлива  пересадка  шкіри.  Зараз  хлопцю  необхідні спокій, догляд та медикаменти, а найбільше – сонцезахисні креми.

Завершуючи  розмову,  бажаю  йому  якнайшвидше  повертатися  додому та видужувати і головне - не втрачати віри ні в себе, ні в Бога.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема