Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№204 від 04.06.2015 року Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по сплаті страхових внесків за січень-квітень 2015 року


 

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   “ 04”  червня  2015 р.             м. Бучач                                  № 204-од  

 

 

 

Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по сплаті страхових внесків за січень-квітень 2015  року

 

Станом на 01 травня 2015 року до бюджету Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі з усіх джерел фінансування надійшло 24 млн 156 тис.грн, що на 3 млн 184,8 тис.грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Основним джерелом надходження коштів для виплати пенсій були і залишаються кошти від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. За 4 місяці 2015 року надійшло 23 млн 793,8 тис. грн. єдиного внеску, що складає 112,44 % доведеного планового завдання.

За 4 місяці 2015 року план по власних надходженнях з врахуванням сум від розщеплення єдиного внеску виконано на 112,95% (при плані 21 396 тис. грн. надійшло 24 156,4 тис. грн.). Перевиконання склало 2 760,4 тис. грн. В порівнянні до відповідного періоду 2014 року надходження збільшились на 15,2 % або на 3 184,8 тис. грн.

Борг по страхових внесках станом на 01 травня 2015 року склав                1926,4 млн. грн., з них недоїмка по внесках становить 1 609,1 тис. грн. (83,5%), борг по фінансових санкціях та пені – 317,3 тис. грн. (16,5 %).

Загальна сума боргу із страхових внесків протягом 4 місяців 2015 року зменшилась на 8,2 тис. грн., недоїмка по внесках – на 8,2 тис. грн.

Питома вага заборгованості економічно-активних підприємств становить 82,4 тис. грн. та до початку року зменшилась на 8,2 тис. грн.

Заборгованість підприємств-банкрутів станом на 1 травня 2015 року становить 1 млн.187,4 тис.грн..

В загальній сумі боргу – борг економічно-активних підприємств по страхових внесках  складає 4,3 % , безнадійний борг – 34,1 %, підприємств –банкрутів – 61,6 %.

За 4 місяці 2015 року від спільних дій Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі та Державної виконавчої служби Бучацького районного управління юстиції надійшло 15,7 тис.грн.

З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України, погашення заборгованості платників страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, своєчасного фінансування пенсійних виплат жителям району:

 1. Інформацію про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по сплаті страхових внесків за січень-квітень 2015  року взяти до відома.

  2. Управлінню Пенсійного фонду України в Бучацькому районі                (БОБИНУ М.Р.) забезпечити виконання планових показників з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду України та своєчасної і  повної сплати суб’єктами господарювання внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

              3. Рекомендувати державній виконавчій службі  Бучацького управління юстиції вжити заходів щодо безумовного та своєчасного розгляду вимог органів пенсійного фонду України про сплату недоїмки по внесках на загально обов’язкове державне пенсійне  страхування, дотримання черговості  перерахування до   Пенсійного фонду.

            4. Управлінню Пенсійного фонду України у Бучацькому районі ( БОБИН М.Р.) про хід виконання  розпорядження  інформувати районну державну адміністрацію до 30 серпня 2015 року.

 5. Координацію роботи щодо виконання розпорядження доручити управлінню Пенсійного фонду в Бучацькому районі, контроль за виконанням покласти на заступників голови  районної державної адміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова районної державної                                                                                В.Й.ФРЕЯК

         адміністрації                                                                          

 .
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема