Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№203 від 04.06.2015 року Про стан укладання колективних договорів підприємствами, установами , організаціями району


 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   “ 04”  червня  2015 р.             м. Бучач                                  № 203-од  

 

 

Про стан укладання колективних

договорів підприємствами, установами ,

організаціями району

 

  

       Відповідно до статті 7 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 1 липня 1993 року у колективному договорі встановлюються  взаємні зобов’язання сторін щодо врегулювання виробничих, трудових, соціально - економічних відносин зокрема: зміни в організації виробництва і праці; забезпечення продуктивності зайнятості; нормування і оплати праці, встановлення форми, системи, розмірів заробітної плати та інших видів трудових виплат; встановлення міжпосадових співвідношень  в оплаті праці; встановлення гарантій, компенсацій і пільг; режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку; умов і охорони праці; забезпечення житлово - побутового, культурного, медичного обслуговування, організації оздоровлення і відпочинок працівників; забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, людей з обмеженими фізичними можливостями

        Так, станом на 01 травня 2015 року 157 підприємств, установ та організацій району уклали колективні договори, з них 3 – перереєстрували  колективні договори у зв’язку із закінченням терміну їх дії. Дією колективних договорів охоплено 6722 працівників, що становить 97,9 % загальної чисельності працюючих. 100% колективними договорами охоплено працюючих у галузях транспорту, будівництва, житлово - комунального господарства, культури, державного управління, в тому числі - 38 сільських рад району.

У галузі  охорони здоров’я колективні договори уклали 11 установ району, чисельність працюючих склала 1121 працівників, це також стовідсоткове  охоплення колективними договорами працюючих.

Не охоплено колективними договорами 138 чол., що складає 2,0 % загальної чисельності працюючих. Зокрема,  не уклали колективні  договори такі підприємства та установи району: ТзОВ «Рембуд», ПП«Земельні справи», Бучацьке бюро технічної інвентаризації, КС„Самопоміч”, загін місцевої пожежної охорони.

        З метою покращення роботи щодо  укладання колективних договорів та захисту прав працівників  необхідно :

 

1.Підприємствам, установам та організаціям району:

1) укласти колективні договори та зареєструвати в управлінні праці та соціального захисту населення з числа тих установ, які не забезпечили врегулювання виробничих, трудових, соціально - економічних відносин;

2) щорічно розробляти та подавати на реєстрацію в управління праці та соціального захисту населення  доповнення до колективних договорів (штатний розпис, графік відпусток та інші зміни);

3) при укладанні  колективних договорів та внесенні змін до них дотримуватись вимог законодавства України про працю.

 

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (КРАВЧУК О.Я.):

1) проводити роз’яснювальну роботу серед населення, керівників підприємств, організацій і установ з питань дотримання трудового законодавства;

2) при реєстрації колективних договорів аналізувати відповідність їх змісту вимогам чинного законодавства, Генеральної, галузевих та регіональної угод.

 

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова  районної державної

адміністрації                                                                       В.Й.ФРЕЯК

.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема