Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

18.06.2015 року Який порядок підтвердження пільгового стажу?


Підтвердження права на пільгове пенсійне забезпечення здійснюють відповідно до списків, затверджених Кабінетом Міністрів України, записів у трудових книжках працівників та уточнювальних довідок, які видають підприємства згідно первинних до­кументів про характер виконуваної роботи та умови праці, а також про безпосередню зайнятість протягом повного робочого дня на роботах, що дають право на пільгове пенсійне забезпечення.

Для підтвердження пільгового стажу роботи приймають уточнюючі довідки підприємств, установ, ор­ганізацій або їх правонаступни­ків, видані відповідно до вимог пунк­ту 20 Порядку підтвердження наяв­ного трудового стажу для при­значення пенсій за відсутності тру­дової книжки або відповідних за­писів у ній, затвердженого постано­вою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р. № 637.

У довідці має бути зазначено; періоди роботи, що зараховують у спеціальний стаж; професію або посаду; характер виконуваної робо­ти; розділ, п і дрозді л, пункт, найме­нування списків або їх номери, куди включають цей період роботи; пер­винні документи за час виконання роботи, на підставі яких видано за­значену довідку. До уваги прийма­ються також результати атестації робочих місць.

Право особи на призначення пен­сії визначають органи Пенсійного фонду України на підставі всебічно­го, повного та об'єктивного розгляду всіх поданих документів.

 

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема