Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

18.06.2015 Чи можна одержати пенсію за довіреністю?


У частині другій статті 47 Зако­ну України «Про загальнообов'яз­кове державне пенсійне страхуван­ня» передбачено, що пенсію може бути виплачено за довіреністю, порядок оформлення й термін дії якої визначено в законодавстві. Виплата пенсії за довіреністю здій­снюється протягом усього періоду її дії за умови, що пенсіонер поновлю­ватиме відповідну заяву через кожен рік дії такої довіреності. У разі якщо довіреність оформлено на термін понад один рік, одержувачу пенсії після завершення кожного року дії довіреності потрібно звернутися з відповідною заявою в управління Пенсійного фонду України щодо продовження виплати пенсії за довіреністю.

Без подання заяви в територіальні органи Пенсійного фонду громадяни мають право одержувати пенсію за довіреністю протягом 12 місяців із часу першої виплати пенсії за довіреністю.

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема