Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

15.06.2015 Щодо легалізації зарплат


Основним джерелом бюджету ПФУ є відрахування від фонду оплати праці, тому від його зростання залежить фінансова стійкість Фонду. Тінізація доходів та зайнятості негативно впливає на стан надходження коштів у бюджет Фонду. Тіньова зарплата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами  й виплачують на рівні мінімальної або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для надходження у пенсійний бюджет.

Аналізуючи дані персоніфікованого обліку, Пенсійний фонд, як ніхто інший, бачить ті негативні наслідки, до яких призводить тінізація економіки.

За збереження   нинішніх реалій в оплаті праці та зайнятості багатьом людям не забезпечується пенсія в розмірі прожиткового мінімуму. За таких умов основну увагу Пенсійного фонду зосереджено на посиленні страхових принципів у солідарній системі, а саме:  збільшенні залежності розміру пенсій від сплачених внесків  та тривалості страхового стажу, а також запровадження другого рівня пенсійного страхування — накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Враховуючи вищенаведене, Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі проводить ряд заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Станом на 01.06.2015 року направлено інформаційні відомості по платниках які виплачують зарплату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної  до органів місцевого самоврядування, до територіальних органів Державної інспекції України з питань праці, до органів фіскальної служби. Заслухано суб'єкта господарювання на комісії з питань легалізації зарплати, проведено 9 виступів на місцевому радіо,  19 зустрічей в трудових колективах. Також здійснено  аналіз щодо розміру середньої заробітної плати в розрізі страхувальників по видах діяльності (аптечні установи, медичні заклади, будівельні організації, сільськогосподарські підприємства, торгівельні організації) та по формі власності.

 

Заступник начальника відділу надходження,

прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб

та контрольно-перевірочної роботи

Управління ПФУ в Бучацькому районі

Світлана Баволяк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема