Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

15.06.2015 року Сплата заборгованості до Пенсійного фонду – запорука впевненості громадян у забезпечене державою майбутнє


З виходом на пенсію людина втрачає поточні джерела прибутку і розраховує на державну систему пенсійного забезпечення. Пенсіонери становлять значну частину населення, і держава не може не звертати уваги на таку чисельну категорію громадян. Механізм пенсійного забезпечення фактично відображає ставлення держави до тих громадян, які відпрацювали на неї більшу частину свого життя.

 

Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі докладає максимум зусиль для своєчасної виплати пенсій громадянам яку на сьогоднішній день, вони так особливо потребують. Для цього необхідно, щоб у повному обсязі працював механізм наповнення бюджету Фонду, який здійснюється із різних джерел фінансування. Одним із таких джерел надходження бюджету є погашення фізичними та юридичними особами заборгованості до Пенсійного фонду.

 

Як показує практика, окремі боржники до Пенсійного фонду ставляться безвідповідально до своїх зобов’язань, тому доводиться стягувати кошти у примусовому порядку через органи державної виконавчої служби. Обов’язок взаємодії із органами державної виконавчої служби щодо стягнення заборгованості до Пенсійного фонду покладено на юридичні служби органів Фонду в області.  Дані відносини врегульовані законодавством, а саме постановою правління Пенсійного фонду України від 26.12.2011 № 3593/5 та постановою правління Пенсійного фонду України від 26.12.2011 №39-1«Про затвердження порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та Пенсійного фонду України» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.12.2011 за № 1523/20261)    

 

Відповідно до постанови, взаємодія органів державної виконавчої служби та органів Пенсійного фонду України здійснюється шляхом щоквартального взаємозвірення виконавчих документів за рішеннями, які знаходяться на виконанні в тому органі державної виконавчої служби, з яким проводиться взаємозвірення, а також шляхом оперативного взаємного реагування на звернення органів державної виконавчої служби, органів Пенсійного фонду України про факти порушення законодавства під час виконання вказаних рішень та вжиття відповідних заходів щодо їх усунення.

 

Необхідно зазначити, що ухилення роботодавців від зобов’язання зі сплати заборгованості до Пенсійного фонду призводить не лише до порушення платіжної системи, а й позбавляє осіб, які у них працюють, прав на соціальні гарантії. Працівники не повинні залишатись осторонь, бо йдеться про їхні соціальні права, тому за неналежне виконання працедавцем своїх обов’язків - вимагати від нього сплати заборгованості у повному обсязіШановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема