Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№197 від 26.05.2015 року Про введення в дію рішень засідання районного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                                         №197

 

Про введення в дію рішень засідання

районного комітету з організації та

проведення конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусному маршруті

загального користування

 

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», повноважень, делегованих розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року №148 «Про впорядкування перевезень населення на автобусних маршрутах загального користування», з врахуванням протоколу засідання районного конкурсного комітету від 28 квітня 2015 року:

 

1. Ввести в дію рішення районного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі від 28 квітня 2015 року.

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити:

1) оформлення і видачу договору перевізнику – переможцю конкурсу на перевезення пасажирів на приміському внутрішньорайонному автобусному маршруті в режимі маршрутного таксі, терміном на 3 (три) роки.

 №3-11/4 «Бучач – (Відгодівельний) – Бучач (Центр) - Трибухівці» ФОП Паньків О.Я. ліц. картка серія АВ № 001325   термін дії необмежений.

       Автобуси: KUTSENITS STARIO 815, держ. номер ВО 9707 АХ рік вип. 2000          

                          ліц. картка серія АА № 823177 термін дії необмежений.

                          IVECO 35/10, держ. номер ВО 4176 АC рік вип. 1998

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації спільно з управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити контроль за виконанням перевізником умов укладення договору та терміном його дії.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації І.О. ПОГОНЦЮ.

 

Голова районної державної

                  адміністрації                                                            В.Й.ФРЕЯК         
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема