Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.06.2015 року Про пенсійну реформу – під час зустрічі з працівниками культури


З метою донесення до людей інформації про основні напрямки державної політики у сфері пенсійного забезпечення начальник управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі  Михайло Романович Бобин провів зустріч з трудовим колективом відділу культури та туризму Бучацької РДА.

 

Обговорено останні зміни в пенсійному законодавстві та надано роз’яснення щодо впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсії.

 

Представник пенсійної служби звернув увагу на те, що запровадження накопичувальної системи дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку. Зазначив, що така система стане в майбутньому одним із важливих факторів у вирішенні проблеми легалізації заробітної плати, яка є визначальною у призначенні пенсій, адже саме накопичувальна система у перспективі має стати запорукою достойної старості.

 

Учасників зустрічі присутніх також проінформували про можливість отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та на веб-сайті Бучацької РДА. Учасникам зустрічі вручено пам’ятки із зазначенням переліку контактних телефонів, за якими вони можуть звернутися до управління, та розповсюджено листівки з питань пенсійного забезпечення та функціонування Веб-порталу електронних послуг ПФУ.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема