Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.06.2015 року Круглий стіл з громадськими організаціями


В Управлінні Пенсійного фонду України в Бучацькому районі відбулось засідання «круглого столу»  з керівниками Бучацької районної організації Всеукраїнської “Спілки Чорнобиль” Кміть Богданом Івановичем та Бучацької районної організації Української  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Пішко Володимиром Володимировичем.

 

В ході заходу особливу увагу приділено роз’ясненню останніх новацій в пенсійному законодавстві, проінформовано про електронні послуги, що надаються Фондом, про можливість реєстрації на  Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

У рамках обговорення начальник управління Фонду в районі звернув увагу, що у законопроекті передбачається з 1 січня 2016 року призначення пенсії державним службовцям та прирівняним до них особам (судді, прокурори та народні депутати) на загальних умовах. Михайло Бобин також зазначив, що запровадження накопичувального рівня, запланованого з 1 січня 2017 року, дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку, розвантажить солідарну систему, дозволить залучити інвестиційний ресурс громадян на розбудову національної економіки.

 

Зустрічі фахівців Управління з членами громадських організацій завжди проходять конструктивно, у формі дружнього діалогу. Присутні мали змогу отримати відповіді на всі запитання.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема