Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

05.06.2015 Про майбутні новації у пенсійному законодавстві повинен знати кожен українець


У рамках виконання Плану організаційно-роз'яснювальних заходів щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» начальником управління Пенсійного фонду України в районі Михайлом Бобином за участю заступника начальника управління Оксани Бугаєнко для представників районних засобів масової інформації проведено брифінг на тему «Перспективи розбудови багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи в Україні».

 

У заході брали участь представник районної редакції радіомовлення та газети «Нова доба».

 

Мета брифінгу – оприлюднення та поширення серед громадськості основних змін пенсійного законодавства, відповідно до законопроекту про накопичувальну систему.

 

У ході проведення заходу Михайло Бобин розповів про нову систему пенсійного забезпечення українців, за якою пенсії будуть фінансуватися з трьох джерел – солідарного, накопичувального і недержавного рівнів, для введення даної реформи заплановані відповідні  напрямки роботи. Стати учасником накопичувальної пенсійної системи зможуть не лише українці віком до 35 років, але й до 55-річного віку – на добровільних засадах. Ставка накопичувального внеску людини до Пенсійного фонду зростатиме від 2 відсотків на старті реформи до 7 відсотків – у 2022 році.

 

Заступник начальника Управління Оксана Бугаєнко звернула увагу на те, що держава гарантуватиме кожному громадянину контроль за збереженням і використанням коштів накопичувальної системи, що під егідою Пенсійного фонду буде створено спеціальний орган, який здійснюватиме публічне адміністрування накопичуваних людьми фінансів.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема