Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

04.06.2015 Про пенсійну реформу – під час зустрічей з освітянами


У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування начальник управління Пенсійного фонду України в Бучацькому  районі Михайло Бобин спільно з начальником відділу з виплати пенсій Марією Іванівною Іваніцькою  провели зустрічі з трудовими колективами навчально-виховних закладів села Трибухівці.

 

Обговорено останні зміни в пенсійному законодавстві та надано роз’яснення щодо впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсії.

 

Працівники пенсійної служби зазначили, що запровадження накопичувального рівня, запланованого з 1 січня 2017 року, дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку, розвантажить солідарну систему, дозволить залучити інвестиційний ресурс громадян на розбудову національної економіки.

 

Розповіли присутнім про особливості пенсійного забезпечення працівників освіти, порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, залежність розміру майбутньої пенсійної виплати від страхового стажу та розміру заробітної плати, акцентуючи увагу на перевагах легального працевлаштування. Звернули особливу увагу на обов?язок пенсіонера своєчасно інформувати управління Фонду про працевлаштування чи звільнення з роботи. Майбутніх пенсіонерів ознайомили із переліком необхідних документів для призначення пенсії та повідомили про необхідність завчасного подання документів до органів Фонду для проведення попередньої правової перевірки їх змісту та належного оформлення.

 

Завдяки різноплановим зустрічам, які відбулись під час проведення зустрічі присутні отримали змістовні відповіді на всі поставлені запитання, були поінформовані про можливість отримання роз’яснень за телефонами «гарячих ліній» та за допомогою веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема