Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

04.06.2015 Вчасно подбайте про свій соціальний захист!


Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування дозволить громадянам здобути страховий стаж і збільшити розмір майбутньої пенсії.

 

Наданням можливості добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування держава забезпечує реалізацію конституційного права громадян на соціальний захист, зокрема, на пенсійне забезпечення, а саме, громадяни, які не підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню мають можливість набути пенсійних прав нарівні з громадянами, для яких участь у пенсійному страхуванні є обов’язковою.

 

Такою можливістю мають право скористатися особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню.

 

Особи, які бажають взяти участь у  системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, для укладання договору про добровільну участь повинні звернутися із заявою до територіального органу Державної фіскальної служби.

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема