Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

03.06.2015 Заповнюємо звіт з Єдиного соціального внеску за травень по-новому


Наголошуємо, що 30 квітня 2015 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 № 460/26905 (далі – Порядок № 435).

 

Новим порядком передбачено не лише зміни у правилах формування звітних документів, але і встановлено нові форми звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Слід акцентувати увагу, що у новій формі звітності змінено та/або добавлено нові реквізити  щодо таблиць звітності, в тому числі і в розрізі застрахованих осіб. Зокрема, введено новий код типу нарахувань – 13 (сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітний місяць (із заробітної плати / доходу)) в таблиці  6 Додатка 4 (Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам) та добавлено наступні реквізити:

 

-  «Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітний місяць (із заробітної плати /доходу)»;

 

-  «Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць (на заробітну плату/дохід)»,

 

-  «Ознака неповного робочого часу (1-так, 0-ні)».

 

Крім того, зазнали значних змін розділи «Загальні правила формування та подання Звіту», «Формування звіту» та «Виправлення помилок».

 

Отже, звітність за травень 2015 року повинна формуватися та подаватися з врахуванням вимог, передбачених Порядком №435.

 

З огляду на викладене вище, рекомендуємо страхувальникам,  при формуванні та поданні звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  взяти до уваги та використання у роботі вимоги Порядку №435.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема