Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№180 від 14.05.2015 року Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району та призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку в 2015/2016 навчальному році


Бучацька районна державна адміністрація

Тернопільської області

Розпорядження

голови  районної  державної  адміністрації

 

 

“___”   __________   2015 року                       м. Бучач                                                №  180

 

 

Про закріплення території обслуговування

за загальноосвітніми навчальними закладами

 району та призначення уповноважених

для виконання роботи, пов’язаної з

обліком дітей і підлітків шкільного віку

в 2015/2016 навчальному році

 

На виконання Закону України  «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 року         № 651-ХІV, Закону України «Про освіту» від 23 травня 1991 року № 1060-ХІІ, а також п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 “Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку ”  та п. 5 цієї Інструкції:

1.    Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами району  відповідні території обслуговування (мікрорайони) та призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку (Додаток 1,2).

2.    Відділу освіти райдержадміністрації до 20 травня 2015 року провести інструктаж для осіб, що відповідають за складання списків дітей і підлітків шкільного віку. 

3.    Уповноваженим  з 20 травня по 15 серпня 2015 року провести складання та уточнення списків дітей і підлітків шкільного віку (згідно додатків 1,2) в двох  примірниках і до 20 серпня 2015 року  подати їх у відділ освіти райдержадміністрації.

4.    Відділу освіти райдержадміністрації до 25 серпня 2015 року надати списки дітей керівникам загальноосвітніх навчальних закладів  для проведення перевірки явки дітей і підлітків на навчання.

5.    Керівникам навчальних закладів до 05 вересня 2015 року згідно списків (додатків 1,2) провести перевірку явки дітей і підлітків до загальноосвітнього закладу і до 10 вересня 2015 року повернути ці списки   у відділ освіти райдержадміністрації.

6.    Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків  та начальника  відділу освіти  райдержадміністрації  РУДНИКА О.П.

 

            Виконувач обов’язків голови

            районної державної адміністрації                                                        І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема