Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№192 від 25.05.2015 року Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації на території районну у 2015 році


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  ___ ____________ 2015 року        м. Бучач                                   № 192

 

Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації на території районну у 2015 році

 

На виконання Указів Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» та від 30 січня 2015 року №40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році, рішення ради оборони Тернопільської області від 14 травня 2015 року , з метою забезпечення мобілізаційного розгортання Збройних Сил України, інших військових формувань України та на розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 18 травня 2015 року №282-од «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації на території області у 2015 році»:

1.Утворити робочу групу з контролю за проведенням призову військовозобов’язаних області, які призиваються на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у складі згідно з додатком 1.

2. Утворити робочу групу з контролю за проведенням медичного огляду для визначення ступеня придатності до військової служби військовозобов’язаних району, які призиваються на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у складі згідно з додатком 2.
3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації (ЯВОРСЬКА Г.І.):
1) забезпечити систематичне інформування населення через засоби масової інформації, мережу Інтернет про позитивний досвід організації мобілізаційних заходів, соціальні гарантії для військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, у тому числі: в ефірі районного радіомовлення, на офіційному сайті районної державної адміністрації та в районній газеті;
2) Інформувати суспільство про соціальні гарантії військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, у тому числі шляхом розповсюдження соціальної реклами.
3) Редактору газети « Нова Доба» (ТРАКАЛО В.Й.) та районному радіомовленню (ШМИГА Я.Я.) невідкладно організувати інформаційне супроводження заходів щодо мобілізації із залученням місцевих недійних ресурсів, оприлюднення інформації стосовно осіб, які протидіють або саботують проведення мобілізаційних заходів.
4. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити координацію і контроль щодо виконання заходів часткової мобілізації.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

   Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                               І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема