Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№177 від 07.05.2015 року Про відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в районі


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                                         №177

 

 

 

Про відзначення Дня матері

та Міжнародного дня сім'ї в районі

 

Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року №489/99"Про День матері", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 травня 2015 року № 246-од «Про відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в області», з метою вшанування жінки-матері, привернення уваги до проблем сім'ї та з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї:

1.      Затвердити заходи з організації та проведення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в Бучацькому районі (додаються).

2.      Сектору у справах молоді та спорту, відділу освіти, культури національностей , релігій та туризму, сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, виконкомам міської, селищної,сільських рад забезпечити виконання заходів та інформувати сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 1 червня 2015 року.

3.      Сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 05 червня та департамент сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації до10 червня 2015 року.

4.      Визнати таким, що втратило чинність голови районної державної адміністрації від 06 травня 2014 року №109-од «Про відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в районі»

5.      Контроль за виконанням розпорядження  покласти на тимчасово виконувача обов’язків заступника  голови районної державної адміністрації А.М. КОВАЛКА.

 

 

    Виконувач обов’язків голови

    районної державної адміністрації                                                        І.О.ПОГОНЕЦЬ

                                                                            
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема