Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

15.05.2015 «Круглий стіл» за участі представників управління Фонду та Державної фіскальної служби


15 травня в Управлінні Пенсійного фонду України в Бучацькому районі зустрілися представники Пенсійного фонду та  Державної фіскальної служби району для того, щоб обговорити виконання завдань з надходження єдиного соціального внеску та інші питання, які виникають у процесі спільної роботи.

 

Начальник Управління Фонду Михайло Бобин у своєму виступі наголосив, що забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги потребує стабільного наповнення бюджету. Тож одним з пріоритетів у роботі органів Пенсійного фонду України є співпраця з органами Державної фіскальної служби задля своєчасної та повної сплати страхувальниками єдиного соціального внеску, погашення заборгованості до пенсійного бюджету та, в кінцевому підсумку, забезпечення його фінансової стабільності.

 

 

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі  Марія Ярмош окреслила питання взаємодії органів Пенсійного фонду з органами державної фіскальної служби з питань збільшення надходжень з єдиного внеску, роботи з платниками, які мінімізують витрати на оплату праці. Також наголосила на необхідності взаємодії в питаннях легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

 

В ході заходу заступник начальника Управління Оксана Бугаєнко приділила увагу роз’ясненню останніх новацій в пенсійному законодавстві, проінформувала про електронні послуги, що надаються Фондом, про можливість реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

За результатами зустрічі учасники прийняли рішення розробити спільні заходи з подальшої співпраці у 2015 році, активізувати консультативно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання трудового законодавства та захисту прав застрахов
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема