Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

14.05.2015 Роз’яснення щодо реформування пенсійної системи


Про шляхи реформування пенсійної системи йшлося на зустрічі начальника управління Фонду в Бучацькому районі Михайла Бобина з педагогічним колективом Бучацького коледжу Подільського ДАТУ.
Очільник пенсійної служби розповів присутнім про необхідність запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування. Наголосив, що саме це стимулюватиме реформи й новації у сфері пенсійного забезпечення, адже забезпечення достойної старості повинно залежати не тільки від держави, а й від кожної людини.
Мета реформи - розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел: солідарної, накопичувальної систем та системи недержавного пенсійного забезпечення.
Заступник начальника Управління Оксана Бугаєнко  розказала, що накопичувальну пенсійну систему планується запровадити з 01 січня 2017 року. Обов’язковому страхуванню в накопичувальній пенсійній системі підлягатимуть особи до 35 річного віку, також передбачена добровільна участь, в якій можуть взяти участь особи віком від 36 до 55 років. Планується, що у 2017 році ставка внеску становитиме 2 відсотки і кожного наступного року вона буде збільшуватися на 1 відсоток, до досягнення 7 відсотків у 2022 році, у подальшому цей відсоток залишатиметься незмінним.
Представники Фонду також провели роз’яснювальну роботу у питанні роботи Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду та надали інформаційні буклети присутнім.

 


 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема