Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№149 від 10.04.2015 року Про проведення заходів п’ятої черги мобілізаційного розгортанняУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    № 149

 

Про проведення заходів п’ятої

черги мобілізаційного розгортання

 

На виконання указів Президента України від 14 січня 2015 року               № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» та від 30 січня 2015 року № 40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році», розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 21 січня 2015 року № 20-од «Про заходи щодо проведення часткової мобілізації в області», від 03 лютого 2015 року № 59-од «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації на території області у 2015 році» та від 09 квітня 2015 року № 203-од «Про проведення заходів п’ятої черги мобілізаційного розгортання» та з метою забезпечення мобілізаційного розгортання Збройних Сил України та інших військових формувань України:

1. Бучацькій міській, Золотопотіцькій селищній та сільським радам району:

1) для своєчасного проведення оповіщення військовозобов’язаних і постачальників техніки національної економіки, збору та доставки мобілізаційних ресурсів у військово-організаційні структури під час проведення п’ятої черги часткової мобілізації, розгорнути дільниці оповіщення та пункти збору міської, селищної та сільських рад;

2) забезпечити пункти оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів:

- транспортними і матеріально-технічними засобами, відповідною документацією та обладнанням, необхідними для виконання покладених завдань;

- підготовленою адміністрацією і посильними;

3) організувати спільно з дільничними інспекторами міліції розшук військовозобов’язаних, які відсутні за місцем проживання та ухиляються від призову за мобілізацією;

4) забезпечити організацію своєчасного прибуття та доставки громадян, які призиваються на військову службу під час мобілізації, до Бучацько-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату.

2. Головному лікарю Бучацької ЦКРЛ (ЩИГОЛЬ О.О.):

1) вжити вичерпних заходів щодо забезпечення належної і безперервної роботи військово-лікарських комісій під час мобілізації та призову громадян на військову службу:

- уточнити склад військово-лікарських комісій та залучити до їх роботи фахівців, які спроможні мінімізувати визначення придатності військовозобов’язаних без проведення додаткового медичного обстеження;

- вивести зі складу військово-лікарських комісій фахівців, які допустили порушення при проведенні медичного огляду військовозобов’язаних під час мобілізації.

3. В.о. начальника Бучацького районного центру зайнятості (ЯКОВЕЦЬ Т.С.) та завідувачу Бучацького районного сектору управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області (ЧАЙКІВСЬКОМУ В.Я.) сприяти Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату у виявленні військовозобов’язаних, які ухиляються від призову по мобілізації та перебувають у розшуку.

4. Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату провести розподіл мобілізаційного завдання щодо призову військовозобов’язаних і поставки транспортних засобів під час проведення п’ятої черги часткової мобілізації та довести його планові показники до міської, селищної та сільських рад району.

5. Виконавцям розпорядження про виконання заходів інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації щочетверга упродовж періоду проведення п’ятої черги часткової мобілізації.

6. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію щоп’ятниці упродовж періоду проведення п’ятої черги часткової мобілізації.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

   Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                               І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема