Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.05.2015 Попередня експертиза документів для призначення пенсії – запорука якісного, оперативного пенсійного забезпечення громадян


Одним із важливих напрямків в роботі управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі є забезпечення належної якості поданих документів для призначення пенсії. Саме тому фахівці відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян проводять попередню правову експертизу змісту і належного оформлення документів для призначення пенсії.

 

Пенсійники рекомендують не зволікати правом завчасного подання документів. Таку послугу надають безпосередньо в управлінні Фонду в кабінеті 11 за принципом «єдиного вікна». За поданими заздалегідь документами формуються макети пенсійних справ майбутніх пенсіонерів. Такий процес збору документів дає можливість оперативно, в найкоротший термін призначити пенсійну виплату.

 

Прийом громадян в управлінні поводиться щоденно з 8.00 до 17.15 години, обідня перерва з 13.00 до 14.00 години, вихідні дні – субота, неділя. За консультаціями звертайтеся, будь-ласка, за телефоном «гарячої» лінії (03544) 2 50 12.

 

 

Адміністрація Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема