Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

29.04.2015 На семінарі у райдержадміністрації – про нові правила оформлення субсидій


Начальник управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі Михайло Бобин взяв участь у семінарі-навчанні, організованому з метою обговорення питань щодо порядку оформлення документів на призначення житлової субсидії із залученням представників підприємств, установ, організацій. Особливо акцентовано, що правильне з першого разу заповнення заяв і декларацій на отримання житлової субсидії надзвичайно важливе значення має для громадян поважного віку та з особливими потребами.

Представник пенсійної служби повідомив, що дані про розмір пенсії за 2014 рік надаватимуться структурним підрозділам з питань соціального захисту населення  у відповідь на письмові запити та у телефонному режимі. Також громадяни безпосередньо у будь-який зручний для них спосіб можуть звернутись за даною інформацією до Управління.

Посадовець розповів про зміни у пенсійному законодавстві, які відбулися  у поточному році. Відповів на запитання присутніх.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема