Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

23.04.2015 Про якість обслуговування пенсіонерів - за «круглим столом» з банківськими працівниками


За ініціативи управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі проведено засідання «круглого столу» з керуючим Бучацького відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Голодуном Андрієм Антоновичем.

Проаналізовано своєчасність зарахування коштів на рахунки пенсіонерів, якість обслуговування пенсіонерів, своєчасність наповнення банкоматів готівкою, можливість розміщення банкоматів в сільських населених пунктах.

 

Начальник управління Фонду в районі Михайло Бобин акцентував на необхідності дотримання банківськими установами контролю за отриманням пенсій за довіреністю та термінами зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів. Особливу увагу звернув на обслуговування  інвалідів, ветеранів війни, учасників бойових дій та наголосив про обов'язок банку - забезпечувати доставку виплат при бажанні одержувача.

Представник банківської установи поінформував про послуги, які надаються банком. Розповів про можливість отримання пенсії у відділеннях банку без комісій та у зручний час, про особливості обслуговування депозитних та зарплатних рахунків клієнтів.

Учасники  зустрічі окреслили спільні плани подальшої співпраці, спрямованої на покращення якості обслуговування громадян, наближення банківських послуг до населення.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема