Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.04.2015 Зустріч за місцем проживання – ефективний діалог з громадою


Зустрічі за місцем проживання громадян сприяють виявленню найбільш актуальних пенсійних питань, що потребують першочергового вирішення. Для управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі вони стали однією з найважливіших ланок роботи з людьми, а для мешканців району –  можливістю отримати відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення, зекономивши свій час. Нещодавно начальник Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі Михайло Бобин спільно зі своїми працівниками провів зустріч за місцем проживання з жителями сіл Киданів, Осівці та Бобулинці . Керівник пенсійної служби району ознайомив присутніх із станом пенсійного забезпечення та останніми змінами, що відбулися в пенсійному законодавстві.


У громадян пенсійного віку жвавий інтерес викликали питання щодо призначення та розміру пенсії, подальша перспектива їх підвищення, отримання надбавки за статусом «дитина війни» по судових рішеннях, тощо. Особливу зацікавленість у громадян, які не мають необхідного страхового стажу, викликала можливість здобути його шляхом добровільної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду. На всі поставлені питання посадовець надав вичерпні відповіді.
Також М.Бобин наголосив на важливості легальних трудових відносин та завчасного звернення майбутніх пенсіонерів до Пенсійного фонду для проведення попередньої правової експертизи та належного оформлення документів для призначення пенсії.
Представники Пенсійного фонду проінформували про можливість отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та на веб-сайті Бучацької РДА. Учасникам зустрічі вручено пам’ятки із зазначенням переліку контактних телефонів, за якими вони можуть звернутися до управління, та розповсюджено листівки з питань пенсійного забезпечення та функціонування Веб-порталу електронних послуг ПФУ..
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема