Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№101 від 24.03.2015 року Про організацію в районі призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу в квітні-травні 2015 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                             №101

 

 

Про організацію в районі призову

громадян України чоловічої статі

на строкову військову службу в

квітні-травні 2015  року

 

Відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року  № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 25 лютого 2015 року № 97-од “Про організацію в області призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу в квітні-травні 2015 року”, з метою своєчасної і якісної підготовки до проведення призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу та для підтримки Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам:

1.Створити склад районної призовної комісії (згідно додатку 1).

2.Виконкомам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад, керівникам підприємств, організацій та навчальних закладів району:

1)забезпечити проведення призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу районною призовною комісією згідно з вищезазначеним Указом;

2)забезпечити оповіщення і явку призовників на призовну дільницю відповідно графіку проведення призову (згідно додатку 2);

3)у період проведення призову організувати і провести «Дні призовника» із залученням представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, молодіжних і ветеранських організацій, військових частин.

3.Першому заступнику голови райдержадміністрації (ПОГОНЕЦЬ І.О.):

1)забезпечити виділення автомобільного транспорту для доставки призовників на обласний збірний пункт і в медичні заклади м. Тернополя для обстеження згідно заявки райвійськкомату, яку подати за тиждень до початку відправок;

2)закріпити автомобільний транспорт на період відправки молодого поповнення на обласний збірний пункт м. Тернополя (згідно додатку 3).

4.Керівникам організацій забезпечити справність і технічну готовність автотранспорту.

5. Начальнику Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області (ПОПІЛЬ К.Я.) утворити групу розшуку призовників, які ухиляються від проходження призовної-медичної комісії та призову до лав Збройних Сил України за поданням призовної комісії у встановленому Законом порядку, проводити розшук, затримання та доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від призову та забезпечити підтримання громадського порядку під час роботи призовної комісії та в дні відправки призовників на обласний збірний пункт (вул. Тролейбусна, 5, м. Тернопіль).

6.Головному лікарю Бучацької ЦКРЛ (ЩИГОЛЬ О.О.):

1) виділити на період призову лікарів та середній медичний персонал для роботи на обласному збірному пункті у складі медичної комісії згідно із заявкою військового комісара Бучацько-Монастириського об’єднання районного військового комісаріату. Забезпечити медичне відділення районного збірного пункту санітарним автомобілем, необхідним інструментарієм, медичним майном і медикаментами;

2) визначити перелік медичних закладів, куди будуть направлятися призовники, які потребують амбулаторного (стаціонарного) обстеження;

3) визначити порядок проведення безкоштовних лабораторних та спеціальних досліджень призовників на базі лікувальних закладів району, а саме: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), групу крові та резус-належність.

7. Рекомендувати на період підготовки і проведення призову направити для роботи на районну призовну дільницю технічних працівників по одній людині для роботи з документами із збереженням за ними місця роботи і середньомісячного заробітку:

1) Бучацьке ПТУ №26;

2) Бучацький коледж Подільського ДАТУ.

8. Військовому комісару Бучацько-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату (ДЗЮМА С.Є.) з метою організованого відправлення призовників до військових частин призначити тимчасову адміністрацію районного збірного пункту.

9. Військовому комісару Бучацько-Монастириського об'єднаного районного військового комісаріату (ДЗЮМА С.Є.) спільно з редакцією газети „Нова Доба” (ТРАКАЛО В.Й.) забезпечити оприлюднення змісту вищевказаного розпорядження.

10. Керівнику апарату районної державної адміністрації (СЛОБОДЯН М.П.) забезпечити подання розпорядження на державну реєстрацію до Бучацького районного управління юстиції.

11. Дане розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

12. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою

 

 

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                           І.О.ПОГОНЕЦЬ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема