Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№97 від 17.03.2015 року Про організацію виконання обласної програми підтримки органів і установ Державної пенітенціарної служби України в районі на 2015-2017 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                                         №97

 

Про організацію виконання

обласної програми підтримки

органів і установ Державної

пенітенціарної служби України

в районі на 2015-2017 роки

 

На виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 23 лютого 2015 року №94-од «Про організацію виконання обласної програми підтримки органів і установ Державної пенітенціарної служби України в області на 2015-2017 роки»:

1. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури, сектору охорони здоров’я та цивільного захисту, відділу освіти райдержадміністрації забезпечити виконання заходів і завдань обласної програми підтримки органів і установ Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області на 2015-2017 роки (далі - Програма).

2. Виконавцям, зазначеним у Програмі, про хід виконання заходів інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, щороку до 10 січня упродовж терміну її реалізації.

3. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подати в управління Державної пенітенціарної служби України Тернопільській області щороку до 15 січня впродовж терміну її реалізації.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Виконувач обов'язків голови

районної державної адміністрації                                           І.О.ПОГОНЕЦЬ

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема