Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№109 від 30.03.2015 року Про організацію проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України з 01 квітня по 04 травня 2015 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____     ______________2015 р.           м. Бучач                  №109

 

Про організацію проведення в

районі Всеукраїнського місячника

Червоного Хреста України

з 01 квітня по 04 травня 2015 року

 

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, переміщених осіб з території проведення антитерористичної операції та з Автономної Республіки Крим, формування громадської думки на користь милосердя, враховуючи постанову Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 19 лютого 2015 року
№ 22/4 „Про підготовку до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста” на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 березня 2015 року №132-од «Про організацію проведення в області Всеукраїнського місячника Червонного Хреста України з 01 квітня по 04 травня 2015 року»:

1. Провести в районі з 01 квітня до 04 травня 2015 року Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України під гаслом „Боротьба за мир – боротьба за здоров’я. Приєднуйся до руху Червоного Хреста”.

2. Затвердити план заходів з підготовки та проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

3. Затвердити склад організаційного комітету з проведення у районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

4. Тимчасово виконувачу обов’язків заступника голови районної державної адміністрації КОВАЛКУ А.М.:

1) взяти на особистий контроль проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України;

2) всебічно сприяти проведенню місячника, звернутися до трудових колективів підприємств, установ, організацій усіх форм власності з рекомендацією взяти активну участь в організації збору благодійних пожертвувань, залучити до членства в Товаристві з метою подальшого фінансування спільних гуманітарних програм;

3) спрямувати інформаційно-пропагандистську діяльність на поширення ідей милосердя, гуманності, основних принципів та завдань червонохресного руху, формування здорового способу життя, інформаційне забезпечення цільових програм і пілотних проектів на період місячника;

4) вжити заходів з організації належного фінансування медико-соціальних кімнат районних організацій Товариства Червоного Хреста України з метою якісного медико-соціального обслуговування малозахищених верств населення області.

5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району здійснити комплекс організаційно-пропагандистських заходів щодо збору коштів, продуктів харчування, одягу для надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення, які перебувають на обліку в міській та районних організаціях Товариства Червоного Хреста України і територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

6. Відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України, сприяти роботі медико-соціальних центрів для надання медичної, соціальної та побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, переміщеним особам із території проведення антитерористичної операції та з Автономної Республіки Крим.

7. Відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України провести, в рамках місячника, у навчальних закладах області акції щодо популяризації та дотримання здорового способу життя, санітарно-гігієнічних норм поведінки дітей, підлітків та молоді.

8. Відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації, сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України організувати роботу загонів милосердя у навчальних закладах та молодіжних організаціях з метою надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, переміщеним особам із території проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.

9. Про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 15 травня 2015 року.

10. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2014 року № 78-од „Про організацію проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України  з 01 квітня до 01 травня 2014 року”.

11. Контроль за виконанням розпорядження доручити тимчасово виконувачу обов’язків заступника голови районної державної адміністрації КОВАЛКУ А.М.

Виконувач обов’язків голови

районної державної  адміністрації                                          І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема