Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.04.2015 Про перспективи запровадження пенсійної реформи – представникам територіальних громад Бучаччини


Начальник управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі Михайло Бобин прийняв участь у нараді з селищними та сільськими головами, яку проводив в. о. голови районної державної адміністрації Ігор Погонець. Присутніх ознайомлено зі змінами в пенсійному законодавстві, що набрали чинності з 1 квітня поточного року.

Михайло Романович інформував про основні аспекти пенсійної реформи, зокрема про запровадження найближчим часом нових принципів соціальної справедливості у пенсійній системі, та необхідності запровадження накопичувальної пенсійної системи. Відмітив, що для успішної реалізації запланованих заходів кожен має внести свій вклад: роботодавець – забезпечити економічний та фінансовий розвиток галузі, страхувальник – забезпечити вчасну та повну сплату податків, наймана особа – стояти на сторожі легальної праці.

Представникам виконавчої влади в сільській місцевості рекомендовано сприяти розвитку малого бізнесу та фермерських господарств, долучатися до інформаційно-роз’яснювальних заходів серед заробітчан та осіб, які займаються особистим селянським господарством, щодо добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Передано списки фізичних осіб-підприємців, які заборгували до Пенсійного фонду та роботодавців, які не дотримуються мінімальних гарантій в оплаті праці з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо погашення заборгованості та своєчасного наповнення бюджету Пенсійного фонду.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема