Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№98 від 19.03.2015 року Про заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики та розміщення інформації соціального спрямування щодо мобілізації в районі на 2015 рік


УКРАЇНА
БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від "____"   _________ 2015 року             м. Бучач                            № 98

 

Про заходи щодо удосконалення державної

військово-технічної політики та розміщення

інформації соціального спрямування щодо

мобілізації в районі на 2015 рік

 

           На виконання Указу Президента України від 27 серпня 2014 року № 91/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 серпня 2014 року «Про заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики», пункту 2 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року №14 щодо проведення в регіонах заходів з часткової мобілізації, листа Міністерства інформаційної політики України від 11.03.2015 № 11-03 стосовно розміщення матеріалів соціального характеру щодо мобілізації та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2015 року № 136-од «Про заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики та розміщення інформації соціального спрямування щодо мобілізації в області на 2015 рік»:

            1. Затвердити заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики та розміщення інформації соціального спрямування щодо мобілізації в районі на 2015 рік (далі-заходи),  що  додаються.

            2. Виконавцям заходів про стан їх реалізації щочетверга надсилати інформацію у сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації на електрону адресу: vn.pol.buch@yandex.ru.

            3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження щоп’ятниці надсилати інформацію в райдержадміністрацію та відділ інформаційної діяльності облдержадміністрації на електрону адресу:  odapress.te@gmail.com.

            4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

                 Виконувач обов’язків голови

              районної державної адміністрації                                          І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема