Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.04.2015 Освітянам - про останні новації у пенсійному законодавстві


Зміни та новації, які відбуваються у пенсійному законодавстві, завжди викликають неабиякий інтерес з боку різних верств населення. Чимало запитань виникає не тільки у пенсіонерів, а й у громадян не пенсійного віку.           2 квітня 2015 року  з метою роз’яснення основних аспектів пенсійного законодавства, змін та нововведень, які набули чинності з 1 квітня 2015 року, начальник Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі Михайло Бобин спільно з начальником відділу з призначення пенсій Оксаною Піньонжик провели зустрічі в трудових колективах 6 шкіл міста Бучача та у відділі освіти Бучацької районної державної адміністрації.

Окрім останніх змін у законодавстві освітянам більш детально було роз‘яснено питання щодо призначення пенсії за вислугу років, про виплату допомог у розмірі 10 пенсій при виході на пенсію за віком педагогічним працівникам.

Під час діалогу Михайло Романович детально зупинився на останніх змінах, які стосуються працюючих пенсіонерів. Зокрема, поінформував, що із 1820 пенсіонерів району, які мають статус працюючих зміни торкнулись               391 пенсіонера, тобто практично кожного п’ятого одержувача пенсії. Докладно роз’яснив учасникам зустрічі, які саме категорії працюючих пенсіонерів залишаться захищеними законодавством і їх не стосуватимуться ці зміни.

 

Також представники Пенсійного фонду проінформували про можливість отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та на веб-сайті Бучацької РДА. Учасникам зустрічей вручено пам’ятки із зазначенням переліку контактних телефонів, за якими вони можуть звернутися до Управління та розповсюджено листівки з питань пенсійного забезпечення та функціонування Веб-порталу електронних послуг ПФУ.

На завершення зустрічі Оксана Анатоліївна надала вичерпні відповіді на усі запитання учасників та надала консультації з урахуванням новацій у пенсійному забезпеченні, внесених до чинного законодавства.

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема