Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.03.2015 На замітку страхувальників


Аналіз помилок, які допускають страхувальники при формуванні таблиці 6 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (форма - додаток 4) показав, що найчастіше платники забувають заповнювати реквізит 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця» і, як наслідок, дані по застрахованих особах не потрапляють до їх персональних карток через виявлені у звіті помилки.

 

Тому, хотілося б акцентувати увагу всіх платників на обов’язковості заповнення зазначеного реквізиту у кожному звітному періоді. Зазначена інформація використовується органами Пенсійного фонду України для підрахунку трудового стажу по кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30, 31), залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.

 

Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати, т.д.) не впливає на обов'язковість заповнення цього реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох та шести років. Реквізит 15 заповнюється одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному (наприклад, якщо застрахованій особі за звітний місяць нараховані зарплата та відпускні.

 

За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі зазначений реквізит заповнюється лише в одному, а саме в тому, в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності).

 

Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні та минулі звітні періоди, за виключенням відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами та випадків поновлення на роботі особи за рішенням суду.

 

Консультації з цього приводу можна отримати в Управлінні Пенсійного фонду України в Бучацькому районі за адресою вул. Ген.Шухевича, 1, м. Бучач та за телефоном 2-46-44
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема