Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№75 від 27.02.2015 року Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по сплаті страхових внесків за 2014 рік


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від “___”___________ 2015 року             м. Бучач                                        №75

 

 

Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по сплаті страхових внесків за 2014 рік

 

До бюджету Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі протягом 2014 року з усіх джерел фінансування надійшло 310 млн 769 тис.грн, що на 2 млн 192 тис.грн менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Загальна сума видатків на виплату пенсій за 2014 рік склала  240 млн 708 тис. грн, що на 7 млн 647 тис. грн (3,3%) більше, ніж за відповідний період 2013 року.

За 2014 рік план по власних надходженнях, з врахуванням сум від розщеплення єдиного внеску, виконано на 101,5% (при плані 69 млн 936,5 тис. грн. надійшло 70 млн 972,1 тис. грн). В порівнянні до минулого року надходження зменшились до 9,5 % або на 7 млн 439,4 тис. грн.

Борг по страхових внесках станом на 01 січня 2015 року склав 1924,8 млн грн. Загальна сума боргу із страхових внесків протягом 2014 року зменшилась на 17,6 тис. грн, недоїмка по внесках на 13,4 тис. грн.

З метою стягнення заборгованості Управлінням подано 16 позовних заяв в суд на загальну суму 41,1 тис. грн. Від виконання цієї категорії рішень суду поступило 45,7 тис. грн.

З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України, погашення заборгованості платників страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, своєчасного фінансування пенсійних виплат жителям району:

1.Інформацію про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по сплаті страхових внесків за 2014 рік взяти до відома.

2. Управлінню Пенсійного фонду України в Бучацькому районі                (БОБИНУ М.Р.) забезпечити:

1) виконання планових показників з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду України та своєчасної і  повної сплати суб’єктами господарювання внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

2) ефективну співпрацю з контролюючими органами, органами виконавчої влади, соціальними партнерами, органами Державної фіскальної служби спрямовану на забезпечення прав застрахованих осіб  у пенсійному страхуванні та погашення заборгованості з платежів до Фонду.

              3. Рекомендувати державній виконавчій службі  Бучацького управління юстиції вжити заходів щодо безумовного та своєчасного розгляду вимог органів пенсійного фонду України про сплату недоїмки по внесках на загально обов’язкове державне пенсійне  страхування, дотримання черговості  перерахування до   Пенсійного фонду.

            4. Управлінню Пенсійного фонду України у Бучацькому районі ( БОБИН М.Р.) про хід виконання  розпорядження  інформувати районну державну адміністрацію до 30 липня 2015 року.

           5. Координацію роботи щодо виконання розпорядження доручити управлінню Пенсійного фонду в Бучацькому районі, контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

 

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                           І.О.ПОГОНЕЦЬ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема