Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№73 від 26.02.2015 року Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2015 роціУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від 26 лютого 2015 року               м.Бучач                                №73-од

 

 

Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів,

економного та раціонального використання

бюджетних коштів, дотримання суворої

бюджетної дисципліни, упорядкування мережі

 бюджетних установ, які фінансуватимуться

за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2015  році

 

 

 

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 6 “Деякі питання надання освітньої субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам? і № 7 “Деякі питання надання субвенції на підготовку робітничих кадрів з державного бюджету місцевим бюджетам?, від 23 січня 2015 р. № 11 “Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам? та з метою запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевих бюджетів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, інших соціальних виплат, економного і раціонального використання коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 13 лютого 2015 року № 79-одПро заходи щодо наповнення місцевих бюджетів економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2015 році” :

 

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2015 році (додаються).

 

2. Виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити реалізацію заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

 

3.Структурним підрозділам райдержадміністрації,  ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Тернопільській області та виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад про стан виконання заходів інформувати фінансове управління щокварталу до 3 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 квітня 2014 року № 79-од “Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2014 році”.

 

6.Контроль за виконанням розпорядження доручити керівнику апарату  районної державної адміністрації .

 

 

 

Виконувач обовязків голови

 районної державної  адміністрації

 

         І.О. ПОГОНЕЦЬ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема