Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№69 від 23.02.2015 року Про організацію виконання Програми охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області на 2014-2020 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    №69

 

 

Про організацію виконання Програми

охорони навколишнього природного

середовища в Тернопільській області

на 2014-2020 роки

 

 

З метою організаційного забезпечення виконання Програми охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 18 вересня 2014 року №1778, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 січня 2015 року №45 „ Про організацію виконання Програми охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області на 2014-2020 роки ”. 

1. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації здійснювати координацію робіт з виконання заходів і завдань Програми охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області на 2014-2020 роки (далі Програма).

2. Виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад забезпечити виконання Програми та про  хід її реалізації інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації щороку до 5  січня упродовж терміну її реалізації.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити узагальнення  поданих  матеріалів  та про хід виконання Програми  інформувати районну державну адміністрацію щороку до 10 січня  упродовж 2016-2020 років.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Виконувач обов’язків голови районної

державної   адміністрації                                                             І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема