Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№58 від 11.02.2015 року Про введення в дію рішень засідання районного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користуванняУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    № 58

 

Про введення в дію рішень засідання

районного комітету з організації та

проведення конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусному маршруті

загального користування

 

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», повноважень, делегованих розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року №148 «Про впорядкування перевезень населення на автобусних маршрутах загального користування», з врахуванням протоколу засідання районного конкурсного комітету від 3 лютого 2015 року:

 

1. Ввести в дію рішення районного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруту загального користування від 3 лютого 2015 року.

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити:

1) оформлення і видачу договору перевізнику – переможцю конкурсу на перевезення пасажирів на приміському внутрішньорайонному автобусному маршруті №3-3 «Бучач – Переволока» ФОП Колісник І.В. ліц. картка серія АГ №593769   терміном на 5 (п’ять) років

Автобуси: Mercedes-Benz 609D, держ. номер ВО 0674 АА, рік вип. 1993;             

                  Mercedes-Benz  814, держ. номер ВО 9828 АХ рік вип. 1993

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації спільно з управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити контроль за виконанням перевізником умов укладених договорів та терміном їх дії.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.  

 

 

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                              І.О.ПОГОНЕЦЬ

        
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема