Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.03.2015 Пенсійна картка - надійний захист ваших грошей!


Пенсійна картка, що може бути кращим і зручнішим в сучасному ритмі життя. Здавалось би, пенсіонери не йдуть в авангарді, коли йдеться про нові технології. Однак, й вони поступово усвідомлюють переваги безготівкових розрахунків над розрахунками готівкою.

 

 

Такий спосіб отримання своїх коштів має ряд переваг. Зокрема, у день отримання пенсії Ви отримуєте SMS. Після надходження пенсії на картку або зняття коштів банк надсилає SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон. Пенсіонер-власник карткового рахунку може отримати готівку в касах та банкоматах банку, а також у мережі банкоматів банків-партнерів. При цьому, зняття готівки здійснюється без в зручний для пенсіонера час. Є можливість зняти з поточного пенсійного рахунку як всю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховуватиме відповідні відсотки (таким чином, у кожного пенсіонера з’являється можливість одержати невеликий додатковий дохід). За бажанням пенсіонера, можна здійснити підключення послуги «WEB-банкінг», що передбачає можливість контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції без відвідування установи банку в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Іnternet. Здійснювати контроль проведених операцій по картковому рахунку можна і завдяки підключенню до послуги «SMS-банкінг». Є можливість оперативно блокувати картку у випадку втрати/крадіжки шляхом звернення до контакт-центру (цілодобово) або через систему «WEB-банкінг». Також можна здійснювати перекази між картковими рахунками у гривні через банкомати Ощадбанку та через систему «WEB-банкінг

 

 

Підсумовуючи, хочеться всім порадити поступово відмовлятись від готівки всупереч застарілим звичкам, адже острах перед новаціями розвіюється, як тільки отримав перший зиск з користування ними.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема