Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№50 від 10.02.2015 року Про встановлення режиму підвищеної готовностіУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    № 50

 

Про встановлення режиму підвищеної готовності

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», розпорядження голови облдержадміністрації від 28 січня 2015 року № 35-од «Про встановлення режиму підвищеної готовності» та відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 січня 2015 року (протокол № 2):

1. Установити з 08.30 год. 31 січня 2015 року функціонування органів управління Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності.

2. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації:

1) до 10 лютого 2015 року розробити графіки чергування відповідальних осіб на вузлі зв’язку пункту управління райдержадміністрації;

2) спільно з органами управління Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до 12 лютого 2015 року провести уточнення плану цивільного захисту Бучацького району на особливий період та плану евакуації населення Бучацького району у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру;

3) спільно з Бучацьким районним відділом Управління ДСНС України у Тернопільській області провести уточнення розрахунків щодо укриття працюючого персоналу і населення та порядку зайняття захисних споруд цивільного захисту;

4) спільно з Бучацьким районним відділом Управління ДСНС України у Тернопільській області, Бучацьким районним відділом Управління МВС України в Тернопільській області та керівниками об’єктів вжити заходів щодо охорони важливих об’єктів інфраструктури та систем життєзабезпечення населення.

3. Органам управління Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту запровадити цілодобове чергування осіб керівного складу в пунктах постійного розташування.

4. Бучацькому районному відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області здійснити заходи щодо підвищення рівня протипожежного захисту на території району.

5. Бучацькій районній державній лікарні ветеринарної медицини, Бучацькому міжрайонному відділу державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» та ДПРЧ-9 управління ДСНС України у Тернопільській області забезпечити приведення в готовність постів радіаційного та хімічного спостереження.

6. ЦТП №3 ПАТ «Укртелеком» м. Бучач забезпечити готовність до прийняття додаткових каналів зв’язку першої черги з єдиної національної системи зв’язку та організацію до приймання додаткових каналів зв’язку другої черги.

7. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад до 16 лютого 2015 року уточнити склад евакуаційних комісій та провести їх тренування.

8. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації спільно з Бучацьким районним відділом Управління ДСНС України у Тернопільській області забезпечити інформування населення про заходи щодо функціонування Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності.

9. Про виконані заходи та обстановку інформувати районну державну адміністрацію через сектор охорони здоров’я та цивільного захисту до 15.30 год. щоденно, при ускладнені обстановки – негайно.

10. Координацію дій з питань діяльності Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, функціонування в режимі підвищеної готовності та контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

   Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                               І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема