Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№18 від 23.01.2015 Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Бучацького району на 2015 рікУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    № 18

 

Про затвердження плану основних

заходів цивільного захисту

Бучацького району на 2015 рік

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 682-од «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2015 рік», з метою організації виконання завдань з питань цивільного захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Бучацького району на 2015 рік (далі – план заходів), що додається.

2. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад, районним службам цивільного захисту, організаціям та установам району:

1) розробити та затвердити до 01 лютого 2015 року згідно з планом заходів галузеві та місцеві плани основних заходів цивільного захисту на 2015 рік відповідно до повноважень;

2) інформувати сектор охорони здоровя та цивільного захисту райдержадміністрації про хід виконання плану заходів до 01 липня 2015 року і 25 грудня 2015 року.

3. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації забезпечити координацію роботи з виконання плану заходів і до 05 липня 2015 року і 30 грудня 2015 року інформувати про результати роботи районну державну адміністрацію та управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 березня 2014 року № 72-од «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Бучацького району на 2014 рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

   Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                           І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема