Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№11 від 16.01.2015 року Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011-2015рр.


У К Р А Ї Н А

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 


ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

         ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від „___”___________2015 року         м.БУЧАЧ              № 11 

 

Про внесення змін до районної 

комплексної програми соціальної

підтримки малозахищених верств

населення “Турбота” на 2011-2015рр. 

 

Згідно Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” та “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та з метою забезпечення стабільного і якісного обслуговування малозахищених верств населення :

1. Схвалити проект змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011-2015 роки, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 05 січня 2011 року №9 „Про проект районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011-2015 роки” та затвердженої рішенням сесії районної ради  від 12 січня 2011 року № 52 в розділі „Матеріально-технічне та фінансове забезпечення”,  а саме внести зміни до пункту 2 підпункту 2.1 графи 10 ”Орієнтовані обсяги фінансування на 2015р.” (додається).

2.  Управлінню праці та соціального захисту населення  районної держав-ної  адміністрації подати в установленому порядку проект змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011-2015 роки на розгляд чергової сесії районної ради, відповідно до регламенту районної ради.

3. Контроль за виконанням  даного розпорядження залишаю за собою.

 

           Виконувач обов’язків голови

     районної державної адміністрації                      І.О. ПОГОНЕЦЬ                  
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема