Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№41 від 05.02.2015 року Про утворення штабу з попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на території районуУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    №  41

 

Про утворення штабу з попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на території району

 

На виконання вимог статей 11, 22, 25 Кодексу цивільного захисту України, пунктів 16, 24 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року №11, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 січня 2015 року № 51-од «Про утворення штабу з попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на території області», відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 січня 2015 року (протокол № 2) на період функціонування Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності:

1. Утворити штаб з попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на найважливіших об’єктах інфраструктури району (далі – штаб) у складі згідно з додатком 1.

2. Керівникові штабу в установленому порядку залучати сили та засоби аварійно-рятувальних формувань служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій, які будуть залучатись до проведення робіт із запобігання виникненню, ліквідації чи мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій на території району. В обов’язковому порядку залучати автокрани, бульдозери, пересувні мобільні електростанції, іншу необхідну техніку, забезпечивши її заправку паливно-мастильними матеріалами. У разі потреби залучати будівельну техніку та особовий склад будівельних організацій незалежно від форми власності при проведенні робіт із запобігання виникненню, ліквідації чи мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

3. Необхідні сили та засоби залучати за вимогою керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

4. Бучацькому районному відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області, Бучацькій ЦКРЛ, Бучацькому районному відділу Управління МВС України в Тернопільській області, Бучацькому РЕМ, Бучацькому УЕГГ, філії «Бучацький райавтодор» ДП «Тернопільський облавтодор», комбінату комунальних підприємств, ТОВ «Бучацьке АТП-16139», Бучацькому міжрайонному управлінню водного господарства:

1) до 14 лютого 2015 року подати керівникові штабу графіки чергування і списки особового складу, що залучається до проведення робіт з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій із зазначенням адрес проживання, номерів мобільних телефонів;

2) з 10 лютого 2015 року привести в готовність до виконання завдань за призначенням та організувати чергування у цілодобовому режимі сил та засобів відповідних служб цивільного захисту;

3) забезпечити заправку техніки необхідною кількістю паливно-мастильних матеріалів.

5. Про виконані заходи інформувати Бучацький районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області до 14 лютого 2015 року.

6. Бучацькому районному відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області забезпечити узагальнення поданих матеріалів та про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 16 лютого 2015 року.

7. Координацію дій з питань діяльності штабу в режимі підвищеної готовності та контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

   Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                               І.О.ПОГОНЕЦЬ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема