Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

8 від 12.01.2015 року Про затвердження Положення про сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації


 

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

Про  затвердження  Положення  про

сектор у справах молоді та спорту

районної державної адміністрації

 

Керуючись статтею 5 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від           12 березня 2005 р.  № 179 „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій” (зі змінами і доповненнями) та від 18 квітня 2012 р. № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної , Київської та Севастопольської міської, районної, районної в м. Києві та Севастополі державних адміністрацій», від 25 березня 2014 року №91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 червня 2014 року № 202-од «Про  упорядкування структури обласної державної адміністрації»,  розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 квітня 2014 року № 108-од «Про встановлення граничної чисельності працівників Бучацької районної державної адміністрації», розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 червня 2014 року № 170-од «Про упорядкування структури районної державної адміністрації»:

1. Затвердити  Положення  про сектор у справах молоді та спорту Бучацької районної державної адміністрації,  що додається.

2. Визнати такими, що втратило чинність, розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації від 14 лютого 2014 р. № 46-од «Про затвердження Положення про відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації»,

3. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

 

 

Виконувач обов’язків голови

 районної державної адміністрації                                                        І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема