Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№6 від 06.01.2015 року Про підсумки ХХІV та організацію проведення XХV сільських спортивних ігор Бучаччини,присвячених 65-річчю ФСТ «Колос»        УКРАЇНА

 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БУЧАЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від «        » січня 2015 року              м. Бучач                              №6

 

 

Про підсумки ХХІV та організацію

проведення  XХV сільських

спортивних ігор Бучаччини,

присвячених 65-річчю ФСТ «Колос»

 

           

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 25 грудня 2013 року   № 422-од/162 «Про підсумки проведення ХХІІІ сільських спортивних ігор та організацію проведення ХХІV районних сільських спортивних ігор Бучаччини ”,  15 червня 2014 року були проведені ХХІV сільські спортивні ігри Бучаччини, в яких взяли участь 24 команди із  сіл району, близько 280 учасників. У командному підсумку районних змагань перше місце посіла команда села Трибухівці, друге місце – с.  Цвітова, третє – с. Переволока.

Команда - переможець районних змагань взяла участь у проведенні основної частини ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини, які проводилися в с.Великі Гаї Теребовлянського району 28-29 червня 2014 року, Бучацький фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» в ХХІV загально сільських спортивних іграх Тернопільщини Бучацький району зайняв 7 місце.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 10 грудня 2014 року № 607-од/225 «Про підсумки ХХІV та організацію проведення  XХV сільських спортивних ігор Тернопільщини, присвячених 65 – річчю ФСТ «Колос», з метою розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення району:

1.Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення районних фінальних спортивних ігор Бучаччини у складі згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (КОВБАСА М.В.) передбачити кошти при формуванні бюджету на 2015 рік на утримання Бучацького районного ФОК «Колос».

3. Управлінню агропромислового розвитку, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним ФОК „Колос” забезпечити виконання вимог положення про XХV сільські спортивні ігри Бучаччини, здійснити необхідні організаційні заходи щодо підготовки та проведення районних XХV фінальних сільських спортивних ігор.

4. Провести 14 червня 2015 року XХV сільські спортивні ігри Бучаччини на центральному стадіоні «Колос»:

1) виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити участь селищної та сільських команд у фінальній частині ХХV сільських спортивних ігор Бучаччини.

5.

 

Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації  (ГОДЗ Г.І) взяти під особистий контроль проведення у 2015 році сільських спортивних ігор та комплексних спортивно-масових заходів серед сільського населення, надавати всебічну матеріально-технічну та фінансову допомогу.

6.Голові фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» (ПАВЛИКІВСЬКОМУ І.О.) забезпечити участь команди району в ХХV сільських спортивних ігор Тернопільщини, які відбудуться 27-28 червня 2015 року в м.Скалат Підволочиського району

7. Про організацію та підсумки проведення основної частини ХХV сільських спортивних ігор Бучаччини інформувати райдержадміністрацію до 28 листопада 2015 року.

8. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 січня 2014 року   №422-од/162 « Про підсумки проведення ХХІІІ сільських спортивних ігор та організацію проведення ХХІV районних сільських спортивних ігор Бучаччини».

 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації СЛОБОДЯН М.П. та керуючого справами районної ради ГРИГОРИШИНА В.М.

 

  Виконувач обов’язків

  голови районної                                             Голова районної ради                             

  державної адміністрації                                                                  

   ________І.О.ПОГОНЕЦЬ                             _______О. М.МИХАЙЛІВ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема