Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№22 від 28.01.2015 року Про призначення стипендії провідному спортсмену району Карюку Івану


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від  ___ _________ 2015 року                     м. Бучач                                       № 22

Про призначення стипендії

провідному спортсмену району

Карюку Івану

 

          Відповідно до статей 2,6,13,22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 02 серпня 2006 року № 667/2006 „Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту”, згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 червня 2013 року № 257-од  «Про затвердження Положення про стипендію облдержадміністрації провідним спортсменам і тренерам області» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року № 13-од «Про затвердження Положення про стипендію райдержадміністрації провідним спортсменам району», згідно Протоколу від 15.01.2015 р. №3 засідання Комісії з відбору претендентів на призначення стипендії районної державної  адміністрації провідним спортсменам району, що додається, беручи до уваги лист-клопотання Федерації легкої атлетики Тернопільської області від 17 січня 2015 року №3 щодо участі КАРЮКА Івана у  Всеукраїнських та Міжнародних спортивних іграх у 2015 році, подання Комісії (додається):

            1. Призначити стипендію провідному  спортсмену району КАРЮКУ Івану у сумі 7, 800 тисяч гривень з щомісячною  пропорційною виплатою до грудня 2015 року.

            2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (КОВБАСА М.В.) виділити кошти на зазначену стипендію спортсмену району згідно кошторисних призначень.

            3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.П.СЛОБОДЯН.

 

 

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації           І.О.ПОГОНЕЦЬ  
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема