Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№27 від 28.01.2015 року Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2015 рік


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА                                             БУЧАЦЬКА РАЙОННА      

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                                РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від   28 січня 2015  року                          м. Бучач                                                       № 27-од/12

 

 

Про проект  Програми  соціально-економічного

та  культурного  розвитку Бучацького

району  на 2015  рік

      

         Заслухавши та обговоривши розроблений відділом економічного розвитку райдержадміністрації  та  погоджений  в  департаменті  економічного розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної  державної  адміністрації  проект  Програми 

соціально-економічного та  культурного  розвитку  Бучацького  району  на 2015 рік, яка передбачає нарощення обсягів виробництва в окремих  галузях  економічної діяльності та спрямована на поступове  поліпшення  соціально-економічної  ситуації  в районі:

1. Схвалити основні показники проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Бучацького  району  на  2015  рік:

          1) на 2015 рік валовий сукупний продукт в цілому  по  району  прогнозується в сумі 669,7 млн.грн., що становить  101,9 % до виконання  за 2014  рік.

          2) промисловістю району у 2015 році передбачається виробити продукції (в  діючих  цінах.) на  134,9 млн. грн. та реалізувати на 131,2 млн.грн.

          3) виробництво валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств  в 2015 році прогнозується в сумі 525,7 млн. грн.

          4) обсяг капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування у фактичних цінах на 2015 рік  прогнозується в сумі 85.0 млн. грн., що становить  109,0 %  до рівня 2014  року. 

Передбачається  ввести в експлуатацію 1800 м2 загальної площі житла .

          5) автомобільним транспортом    району у  2015  році  передбачається  перевезти 8,2 тис.тонн  різних вантажів, перевезення  утримується на рівні минулого року. Перевезення  пасажирів  автомобільним  транспортом прогнозується 2040 тис.чол. що на 1,0% більше минулого року.

          6) роздрібний товарообіг, включаючи громадське харчування

(в діючих цінах) прогнозується  в сумі  134,0 млн. грн., що на 8,0% більше  проти рівня 2014 року.

          Обсяг  реалізації  платних  послуг  в  діючих  цінах  на  2015  рік прогнозується  в  сумі  15,0 млн.грн. (103,4%).

         Фонд оплати праці працівників зайнятих економічною діяльністю в 2015 році  прогнозується  в  сумі  196,2 млн.грн., що на  1,5 % більше ніж у 2014 році.

Середньомісячна  заробітна  плата працівників в цілому по галузях економіки у 2015 році прогнозується в сумі 2350  гривень, що становить 101,5% до минулого року, в тому числі:

-        в промисловості – 2494 грн.;

-        в сільському господарстві – 2335 грн.;

-        в будівництві – 1954 грн.

-        в  бюджетній  сфері  -  2338 грн.

        Кількість створених нових  робочих  місць в усіх сферах  економічної  діяльності  прогнозується  в  кількості  500  одиниць. В  розрізі  галузей  нові  робочі  місця  передбачається  створити:

-        в  промисловості – 55 р.м.;

-        в  сільському  господарстві – 124 р.м.;

-        в будівництві –    21  р. м.

        Прогнозна кількість діючих малих підприємств на 2015 рік становитиме 128 суб’єктів. Чисельність  працюючих  на  малих  підприємствах  порівняно  з  попереднім  роком  збільшиться  на 15 чол. і  становитиме  - 710 чол.

          Кількість  діючих  суб’єктів  господарювання – фізичних осіб  прогнозується  в  кількості 1710 чоловік або  порівняно  з  2014  роком  їх  чисельність  зросте  на  0,3 % ( або на 5 чол.).

Надходження від бюджетів усіх рівнів від діяльності малого підприємництва прогнозується в сумі 20 млн. 500 тис.грн., що становить 106,3 % до попереднього року.

         Розвиток  соціальної  сфері:

-        Кількість  учнів  в  загальноосвітніх  навчальних  закладах – 7500 чол; (+87 дітей до минулого року)

-        Кількість дітей  у  постійних  дошкільних  закладах  -  2025 чол;( + 37 дітей до минулого року)

-        Кількість  масових  бібліотек  всіх  видів  -  53 одиниці;

-        Книжковий  фонд  бібліотек  -  318,0 тис.примірників;

-        Кількість будинків культури та клубів – 59 одиниць на  13072   посадочних  місць;

-        Кількість  театральних  колективів  -  135 одиниць;

-        Кількість  музеїв  -  1;

-        Відвідувань  музеїв  за  рік  -  16800;

      З метою виконання показників Програми соціально-економічного та   культурного  розвитку Бучацького  району  на 2015 рік:        

        2. Виконавчим комітетам  міської, селищної та сільських рад         розробити проекти програм соціально-економічного  розвитку  територій на 2015  рік і подати їх  для розгляду  і  затвердження  на  сесіях  відповідних  рад;

       3. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій  та  господарств  району   всіх  форм власності  у 2015  році:

       1) докласти  максимум  зусиль  щодо  виконання  основних  показників програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку Бучацького  району  на 2015  рік по галузях;

       2) підвищити  результативність  роботи  підприємств;

       3) забезпечити дотримання розрахункової дисципліни за  використані енергоресурси   та  сировину, своєчасну сплату податків та  фондових  платежів, виплати  заробітної  плати;

      4) щомісячно  у  встановлені  строки  подавати  в  відділ економічного розвитку  райдержадміністрації  інформації  про  хід  виконання  основних  показників  програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  на  2015 рік  згідно  форм  звітності;

      4. Відділу   економічного  розвитку  райдержадміністрації:

       1) систематично узагальнювати та аналізувати отримані показники з метою недопущення негативних тенденцій розвитку народногосподарського комплексу району;

       2) у встановлені терміни подавати в департамент економічного розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  основних  показників  програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  на  2015 рік;

       3) взяти на контроль виконання основних заходів та пріоритетних напрямків програми  соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2015 рік, відповідно до стратегії розвитку Бучацького району на період до 2016 року;    

       4) проект Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку  Бучацького  району на 2015 рік  подати  для  затвердження  на  чергову  сесію  районної  ради;

        5.Управлінню  агропромислового  розвитку райдержадміністрації разом з керівниками  сільськогосподарських  підприємств  у  2015  році:

        1)  забезпечити  своєчасне  і  якісне  здійснення  комплексу  весняно-польових робіт;

        2)  активізувати  роботу  щодо  стабілізації поголів’я  всіх видів тварин, забезпечити  його  нарощування  у  всіх  категоріях господарств, підвищення  їх  продуктивності, нарощення  обсягів  виробництва  м’яса  та  молока,  проводити активну  роботу  по залученню  інвестицій у  розвиток  тваринництва.

        6. Галузевим  управлінням  та  установам  в Бучацькому  районі, управлінням  та  відділам  районної  державної  адміністрації   щоквартально  до 20  числа,  наступного  за звітним,  подавати  в  відділ економічного розвитку райдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  заходів  та  основних  показників  програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку   Бучацького  району  на  2015  рік для  подальшого  їх  розгляду  на  засіданнях  колегії  райдержадміністрації .

       7. Контроль за виконанням  даного  розпорядження залишаю за собою.

       

 

 

Виконувач обов’язків голови

районної державної  адміністрації

І.О. ПОГОНЕЦЬ

Голова районної

ради

О.М. МИХАЙЛІВ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема