Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№12 від 21.01.2015 року Про передачу закладів освіти та культури на фінансування з районного бюджету


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ     

від “ 21” січня    2015 р.     м. Бучач       №  12-од

 

 

 

Про передачу закладів освіти та культури на фінансування

з районного бюджету

    

   У зв’язку із внесенням змін до Бюджетного кодексу України (Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» від 28 грудня 2014 року № 79-VIII) та введенням його в дію з 1 січня 2015 року, яким змінено фінансування закладів освіти та культури, що знаходяться у власності територіальних громад сіл, селищ, міст районного значення:

 

1. Рекомендувати міській, селищній та сільським радам району терміново здійснити організаційні заходи (в тому числі інвентаризацію матеріальних цінностей і грошових коштів) та прийняти відповідні рішення стосовно передачі закладів освіти та культури, що знаходяться у власності територіальних громад міста, селища та сіл у спільну власність територіальних громад району, у порядку визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».

2. Начальнику відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації (Рудник О.П.), начальнику відділу культури, національностей, релігій і туризму Бучацької районної державної адміністрації (Ковалко А.М.) протягом січня 2015 року:

2.1. Вирішити питання прийому і постановки на баланс відділу освіти та відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації або прийняття в оренду майна та документації, що передається відповідно до пункту 1 даного розпорядження, у порядку визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ведення бухгалтерського обліку та звітності цих установ, а також штатної чисельності закладів.

2.2. Ввести в мережу відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації та відділу культури, національностей, релігій і туризму Бучацької районної державної адміністрації на 2015 рік відповідно сільські, селищний, міські заклади освіти та культури і подати в управління Державної казначейської служби у Бучацькому районі реєстр змін до мережі установ та організацій, які отримують кошти з місцевого бюджету.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Ковбаса М.В.) врахувати у тимчасовому розписі видатків районного бюджету на І квартал поточного року фінансування вказаних у пункті 2 розпорядження закладів освіти і культури.

  4. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

Виконувач обов”язків голови районної

        державної адміністрації                                                І.О.ПОГОНЕЦЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема