Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№25 від 28.01.2015 року Про районний бюджет на 2015 рік.


 
  УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

           

 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА                                                БУЧАЦЬКА РАЙОННА     

ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ                                                    РАДА  

                              

від   “28 ” січня  2015 р.                                 м.Бучач          №  25-од/10

 

 

        Про  районний бюджет на 2015 рік.

 

 

Розглянувши поданий фінансовим управлінням рйдержадміністрації проект  районного бюджету на 2015 рік:

 

1.  Визначити на 2015 рік:

-  доходи районного бюджету у сумі 286171,9 тис.грн., в тому числі доходи загального фонду районного  бюджету 284102,7 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 2069,2 тис. грн., згідно з додатком №1 цього рішення;

-  видатки районного  бюджету у сумі 286171,9 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного  бюджету 284102,7  тис.грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 2069,2 тис. грн;

-   повернення кредитів до районного бюджету у сумі 20,0 тис.грн., у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету – 20,0 тис.гривень згідно з додатком №4 до цього рішення;

-   надання кредитів з  районного бюджету у сумі 20,0 тис.грн., у тому числі надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету – 20,0 тис.гривень згідно з додатком №4 до цього рішення;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  районного бюджету на 2015 рік за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету та кодом функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету, у тому числі по загальному фонду   тис. грн. та спеціальному фонду   тис. грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

            3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету  у сумі  86,0 тис. гривень.

            4.Затвердити на 2015 рік резервний фонд районного бюджету на 2015 рік у сумі 976,0 тис.грн. 

            5. Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2015 рік за їх економічною структурою:

-  оплата праці працівників бюджетних  установ;

-  нарахування на заробітну плату;

-  придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

-  забезпечення продуктами харчування;

-  оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

-  поточні трансферти місцевим бюджетам;

-  поточні трансферти населенню.

            6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих  (регіональних)  програм у сумі 661,0  тис.грн. згідно з додатком № 7 до цього рішення.

            7.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України  надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації  отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду. 

            8. Розпорядникам коштів  районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань. 

            9. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2015 рік:

до доходів належать надходження, визначені  статтею 64  Бюджетного кодексу України.

            10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2015 рік у частині доходів  є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України. 

            11. Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації:

- у міжсесійний період районної ради збільшувати (зменшувати) обсяги дохідної та видаткової частин районного бюджету в разі збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, здійснювати їх розподіл  (перерозподіл) виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню, та у разі здійснення обласною державною адміністрацією протягом 2015 року перерозподілу субвенцій між їх  видами чи додаткового надання субвенцій, між головними  розпорядниками коштів районного бюджету, з послідуючим затвердженням внесених змін районною радою в установленому порядку.

   12.Надати право фінансовому управлінню Бучацької районної державної адміністрації :

          1) в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду;

    2)в процесі виконання районного бюджету у виняткових за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених  у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації  видатків бюджету  у межах загального  обсягу  бюджетних призначень  за кодом функціональної класифікації   окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету.     

            13. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.          

            14. Додатки  1, 3, 4, 7 до цього розпорядження є його невід’ємною частиною.       

     15. Дане розпорядження  подати на розгляд та затвердження  черговою сесією  районної ради.                                                               

  16. Контроль за виконання  розпорядження залишаємо за собою.

 

 

                                                                                                

Виконувач обов”язків                                                                  Голова

голови районної                                                                           районної ради  

державної адміністрації

                                   І.О.ПОГОНЕЦЬ                                О.М.МИХАЙЛІВ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема